icon_white_edit
icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home
slide7

Ubytování

Tisk článku  
ubytovani

Rádi vás přivítáme v krásném nově zrekonstruováném peziónu společnosti VAKSTAV. Nabízíme příjmné, cenově dostupné, ubytování v TOP turistickém středisku na Dolní Moravě v nádherné horské přírodě pod masivem Králického Sněžníku. 

Objekt je situovaný na břehu řeky Moravy mezi nastupními stanicemi lanovek Sněžník a U Slona a poskytuje výtečnou dostupnost ke všem atrakcím a službám horského resortu. Zároveň nabízí všem milovníkům přírody brzký nástup na turistické, bežkařské trasy vedoucí Národní přírodní rezervací Králícký Sněžník.  

V dochozí vzdálenosti je provozováno hned několik restaurací a gastro zařízení, půjčovnen, prodejen letního i zimního sportovního vybavení a také informační centrum. Objekt má svá vlastní parkovací stání a zástávku BUS/SKIBUS vzdálenou jen 50 m chůze do hlavního vchodu.

Najdete nás na mapy.cz

Za účelem ubytování nabízíme tři samostatné apartmány se standardním vybavením (samostanou ložnicí, pokojem s kuchyňskou linkou a přistýlkou), WC, koupelnou a dostatkem úložných prostor. Společné zázemí zahrnuje sušárnu lyžařské obuvi a garáž pro úschovu kol a lyží. 

V patře budovy je možné za poplatek využít společnou hernu. (kulečník, stolní tenis, šipky, deskové hry apod.) Apartmány jsou vytápěny elektrickými přímotopy a jsou opatřeny samostaným elektroměrem. Každý apartmán navíc nabízí možnost přitápění kamny/krbem na dřevo. Za objektem je v letním období k dispozi společné  posezení s ohništěm a přístupem do řeky. V období hlavní turistické sezóny (červen až září/ prosinec až březen) upřednostňujeme týdenní pobyty. (SO-SO/NE-NE). V období hlavní turistické sezóny se lze ubytovat minimálně na 3 noci. Aprtmány jsou zpravidla připraveny v den nástupu k převzetí od 15:00 hod. S ohledem na provádění úklidu vyžadujeme uvolnění apartmánu nejpozději do 10:00 hod. v den odjezdu. Po individuální dohodě lze s ohledem na aktuální obsazenost učinit výjimku. 

Cena zahrnuje: spotřebu el. en. v apartmánu *, WIFI připojení., parkovací místo, palivo do kamen/krbu, využítí společných prostor a vybavení.  

Cena nezahrnuje: rekreační poplatek ve výši 30,- Kč/den pro osoby starší od 18 let. (hradí pouze osoby ubytované za účelem rekreace), spotřebu elektrické energie v herně. (spotřeba elektrické energie v herně je zpoplatněna 10,- Kč/kWh)                                            

Platba rekreačního poplatku a elektronická evidence: Všechny osoby straší 18 let jsou povinny se nejpozději v den zahájení pobytu zaregistrovat k úhradě rekreačního poplatku, který není součástí ceny za ubytování. Registraci k poplatku lze učinit ZDE Vyplněním on-line registrace získavají ubytované osoby přístup k zajímavým slevám a odměnám v rámci Dolní Moravy a blízkého okolí. (např. bezplatná přeprava skibusem po celou dobu pobytu)


Apartmán č. 1 (3+2) disponuje třílůžkovou ložnicí, obytnou místností s kuchyní a rozkládacím gaučem (přistýlka), WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi.

 

CENÍK platný od 1. 4. 2024 do 31. 10. 2024  
1 - 3 osoby 1950,- Kč/noc
4 - 5 osob 2275,- Kč/noc

 

Apartmán č. 2 (3+2+2) disponuje třílůžkovou ložnicí, obytnou místností s kuchyní a rozkládacím gaučem (přistýlka), patrovou postelí v chodbičce , WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi

 

 

CENÍK platný od 1. 4. 2024 do 31. 10. 2024  
1 - 3 osoby 1950,- Kč/noc
4 osoby 2 600,- Kč/noc
5 osob 2 925,- Kč/noc

 

Apartmán č. 3 (3+2) disponuje třílůžkovou ložnicí a ložnicí s dvoulůžkem, obytnou místností s kuchyní a krbovými kamny, WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi.