Ubytování

Rádi vás přivítáme v krásném nově zrekonstruováném peziónu společnosti VAKSTAV. Nabízíme příjmné, cenově dostupné ubytování v TOP turistickém středisku na Dolní Moravě v nádherné horské přírodě pod masivem Králického Sněžníku. 

Objekt je situovaný na břehu řeky Moravy mezi nastupními stanicemi lanovek Sněžník a U Slona, díky čemuž poskytuje skvělou dostupnost ke všem atrakcím a službám horského resortu a zároveň umožnuje milovníkům přírody brzký přístup na turistické trasy vedoucí Národní přírodní rezervací Králícký Sněžník.  

V blízkosti penziónu  je provozováno hned několik restaurací a gastro zařízení, půjčovna a prodejna letního i zimního vybavení a informační centrum. Objekt má svá vlastní parkovací stání a zástávku BUS/SKIBUS jen 50 m chůze do hlavního vchodu.

Najdete nás na mapy.cz

Za účelem ubytování nabízíme tři samostatné apartmány se standardním vybavením (samostanou ložnicí, pokojem s kuchyňskou linkou a přistýlkou), WC, koupelnou a dostatkem úložných prostor. 

Společné zázemí zahrnuje sušárnu lyžařské obuvi a garáž pro úschovu kol a lyží. V patře budovy je možné využít hernu (kulečník, stolní tenis, šipky, deskové hry apod.) 

Apartmány jsou vytápěny elektřinou s romantickou možností přitápění kamny/krbem na dřevo. 

Za objektem je pro vás v letním období připraveno venkovní posezení s ohništěm a bazeném.  

V období hlavní turistické sezóny (červen až září a prosinec až březen) upřednostňujeme týdenní pobyty. (SO-SO/NE-NE). Ubytovat se lze minimálně na 2 noci.

Aprtmány jsou zpravidla připraveny v den nástupu k převzetí od 15:00 hod. S ohledem na provádění úklidu požadujeme uvolnění apartmánu nejpozději do 10:00 hod. v den odjezdu. Změny jsou možné po individuální dohodě s ohledem na aktuální obsazenost.

Aktuálně volné termíny naleznete v kalendáři obsazenost.

Pro výběr termínu a apartmánu vyplňte prosím následující rezervační formulář

Na základě doručeného rezervačního formuláře obdržíte emailové potvrzení s kalkulací ceny, podrobnými informacemi k pobytu, platebními údaji k úhradě ubytování. V případě dotazů či nejasností, prosím, volejte, na telefonní číslo 725 786 352 nebo vaše dotazy směřujte na emailovou adresu: recrea@recrea.cz


CENÍK UBYTOVÁNÍ (s platností od 30. 4. do 30. 9. 2022)

APARTMÁN 1 (3 - 5 osob)

LOŽNICE PRO 3 OSOBY + PŘISTÝLKA

ubytování pro 3 osoby 1500,- Kč/noc
ubytování pro 4 - 5 osob 1850,- Kč/noc

lůžkoviny včetně osušky a ručníku

150,- Kč/sada/osoba/pobyt
závěrečný úklid 500,- Kč/pobyt

 

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ (s platností od 30. 4. do 30. 9. 2022)

APARTMÁN 2 (3 - 7 osob)

LOŽNICE PRO 3 OSOBY + PATROVÁ POSTEL + PŘISTÝLKA

ubytování pro 3 osoby 1500,- Kč/noc
ubytování pro 4 osoby 2000,- Kč/noc
ubytování pro 5 osob 2500,- Kč/noc
ubytování pro 6 - 7 osob

2850,- Kč/noc

lůžkoviny včetně osušky a ručníku 

150,- Kč/sada/osoba
závěrečný úklid 500,- Kč/pobyt

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ (s platností od 30. 4. do 30. 9. 2022)

APARTMÁN 3  (3 - 5 osob)

LOŽNICE PRO 3 OSOBY + LOŽNICE PRO 2 OSOBY

ubytování pro 3 osoby 1500,- Kč/noc
ubytování pro 4 osoby 2000,- Kč/noc
ubytování pro 5 osob 2500,- Kč/noc

lůžkoviny včetně osušky a ručníku

150,- Kč/sada/osoba
závěrečný úklid 500,- Kč

 

Cena zahrnuje: spotřebu el. en. v apartmánu, WIFI připojení., parkovací místo, přístup do herny a používání vybavení společných prostor  

Cena neobsahuje: rekreační poplatek ve výši 30,- Kč/den pro osoby starší od 18 let. (hradí pouze osoby ubytované za účelem rekreace)                                                  

Platba rekreačního poplatku a elektronická evidence: Všechny osoby straší 18 let jsou povinny se zaregistrovat k úhradě rekreačního poplatku, který není součástí ceny za ubytování. Registraci lze učinit elektronicky nejpozději v den nástupu na ubytovaní ZDE Vyplněním on-line registrace získavají ubytované osoby zajímavé slevy a odměny v rámci Dolní Moravy a blízkého okolí. Jednou ze těchto odměn je například bezplatná přeprava skibusem po celou dobu pobytu.


Apartmán č. 1 (3+2) disponuje třílůžkovou ložnicí, obytnou místností s kuchyní a rozkládacím gaučem (přistýlka), WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi.

 


Apartmán č. 2 (3+2+2) disponuje třílůžkovou ložnicí, obytnou místností s kuchyní a rozkládacím gaučem (přistýlka), patrovou postelí v chodbičce , WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi

 

 

Apartmán č. 3 (3+2) disponuje třílůžkovou ložnicí a ložnicí s dvoulůžkem, obytnou místností s kuchyní a krbovými kamny, WC a koupelnu, TV+SAT+wi-fi.