V A K S T A V spol. s r. o. Jablonné n. Orlicí

S ohledem na situaci v ČR Vás informujeme o otevíracích dobách našich prodejen.

Všechny prodejny spojovacího materiálu /Jamné n.O., Žamberk, Ústí n.O. a Letohrad/ jsou naplno otevřeny. Stavebniny jsou nyní otevřeny pouze pro velkoobchod. Sobotní prodej v prodejnách spojovacího materiálu a stavebnin byl ukončen.

Prodejna železářství a domácích potřeb v Nádražní ulici v Jablonném nad Orlicí je otevřena pondělí - sobota.

 

Nákup pro každého je možný také prostřednictvím e-shopu eshop.vakstav.cz.

 

 

 

Vítejte na stránkách společnosti VAKSTAV spol. s r. o. Jablonné n. Orlicí.

 

Jsme středně velká stavebně obchodní společnost působící v celé ČR.

Hlavní náplní je provádění staveb a s tím spojená výroba betonových směsí. Nabízíme kompletní spektrum dodávek na klíč - staveb inženýrských, vodohospodářských a pozemních.

Vedle provádění staveb je druhou největší náplní obchodní činnost. Velkoobchodně dodáváme spojovací materiál. Nově jsme pro Vás připravili e-shop se spojovacím materiálem eshop.vakstav.cz V maloprodeji nabízíme kromě spojovacího materiálu také hutní a stavební materiál a sortiment železářství a domácích potřeb.

Cílem vedení společnosti je být profesionálně vyspělou stavebně obchodní firmou, stavby realizovat podle moderních stavebních technologií a systémů kvality, enviromentu a bezpečnosti práce. Velkou pozornost věnujeme vzdělávání zaměstnanců a rozvoji strojního vybavení a prostředků pro kvalitní provádění staveb a dodávku zboží. Dobré jméno společnosti budujeme více než 20 let a těšíme se na další spolupráci s Vámi - našimi zákazníky a obchodními partnery.


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.vakstav.cz 05. 12. 2020, 15:49